Turkey Tournament Image

 

2003 Turkey Tournament Game Results
ID Day Time Field Home Team G RC P Visiting Team G RC P
 U14Boys                     
1 Sat. 9:00 AM CapTrack San Bruno Juggernats 1 1 Pacifica Myrmidons 2 8
2 Sat. 10:00 AM CapTrack San Bruno Barracudas 1 8 Daly City United Chivas 0 0
3 Sat. 11:00 AM CapTrack Concord Invaders 4 10 So San Francisco Diamonds 0 0
12:00 PM
4 Sat. 1:00 PM CapTrack Daly City United Chivas 0 0 San Bruno Juggernats 3 10
5 Sat. 2:00 PM CapTrack Pacifica Myrmidons 1 1 Concord Invaders 2 8
6 Sat. 3:00 PM CapTrack So San Francisco Diamonds 1 4 San Bruno Barracudas 1 4
 
7 Sun. 8:00 AM CapTrack San Bruno Barracudas 1 So San Francisco Diamonds 0
8 Sun. 8:00 AM Westborough San Bruno Juggernats 0 Pacifica Myrmidons 1 PK
9 Sun. 9:00 AM CapTrack Concord Invaders 5 Daly City United Chivas 0
Semi Winner Game 9 (Concord Invaders) has bye.
10 Sun. 11:00 AM CapTrack San Bruno Barracudas 1 Pacifica Myrmidons 2
11 Sun. 12:00 PM CapTrack So San Francisco Diamonds 0 San Bruno Juggernats 3
Consolation
12 Sun. 3:00 PM CapTrack San Bruno Barracudas 1 PK San Bruno Juggernats 0 PK
Final
13 Sun. 2:00 PM CapTrack Concord Invaders W Pacifica Myrmidons L
 U14Girls                     
14 Sat. 8:00 AM CHSUB San Francisco Vikings Dolphins 3 10 Pacifica Storm 0 0
15 Sat. 9:00 AM CHSUB San Bruno Blue Thunder 1 8 Daly City United Flames 0 0
16 Sat. 10:00 AM CHSUB Brisbane Blast 3 10 Millbrae Embers 0 0
17 Sat. 11:00 AM CHSUB San Bruno Aztecs 0 4 San Francisco Sparrows 0 4
18 Sat. 12:00 PM CHSUB Daly City United Flames 0 0 San Francisco Vikings Dolphins 4 10
19 Sat. 1:00 PM CHSUB Pacifica Storm 0 0 San Bruno Blue Thunder 1 8
20 Sat. 2:00 PM CHSUB San Francisco Sparrows 0 0 Brisbane Blast 3 10
21 Sat. 3:00 PM CHSUB Millbrae Embers 1 1 San Bruno Aztecs 4 9
 
22 Sun. 8:00 AM CHSUB Brisbane Blast 3 Daly City United Flames 1
23 Sun. 8:00 AM Oceana-L San Bruno Aztecs 2 San Francisco Sparrows 0
24 Sun. 9:00 AM CHSUB San Francisco Vikings Dolphins 2 Pacifica Storm 0
25 Sun. 9:00 AM Oceana-L San Bruno Blue Thunder 2 Millbrae Embers 1
Semi
26 Sun. 11:00 AM CHSUB Brisbane Blast 0 San Bruno Aztecs 1 PK
27 Sun. 12:00 PM CHSUB San Francisco Vikings Dolphins 0 San Bruno Blue Thunder 1
Consolation
28 Sun. 3:00 PM CHSUB Brisbane Blast PK San Francisco Vikings Dolphins PK-Only
Final
29 Sun. 3:00 PM CHSUB San Bruno Aztecs San Bruno Blue Thunder
U12Boys                      
30 Sat. 8:00 AM CapBase San Bruno Fire 3 10 Daly City Internationals 0 0
31 Sat. 9:00 AM CapBase So San Francisco Team Xtreme 3 9 Hayward United 2 2
32 Sat. 10:00 AM CapBase Menlo Park Great White Sharks 0 0 San Bruno Cobras 1 8
33 Sat. 11:00 AM CapBase San Bruno Riders 3 10 Pacifica Poison 0 0
34 Sat. 12:00 PM CapBase Hayward United 1 1 San Bruno Fire 2 8
35 Sat. 1:00 PM CapBase San Bruno Cobras 1 8 So San Francisco Team Xtreme 0 0
36 Sat. 2:00 PM CapBase Daly City Internationals 1 4 San Bruno Riders 1 4
37 Sat. 3:00 PM CapBase Pacifica Poison 0 0 Menlo Park Great White Sharks 2 9
 
38 Sun. 8:00 AM CapBase San Bruno Fire 6 Pacifica Poison 1
39 Sun. 9:00 AM CapBase San Bruno Cobras 6 Hayward United 2
40 Sun. 8:00 AM Oceana-U Menlo Park Great White Sharks 3 So San Francisco Team Xtreme 1
41 Sun. 9:00 AM Oceana-U San Bruno Riders 2 Daly City Internationals 0
Semi
42 Sun. 11:00 AM CapBase San Bruno Fire 4 Menlo Park Great White Sharks 1
43 Sun. 12:00 PM CapBase San Bruno Cobras 2 San Bruno Riders 4
Consolation
44 Sun. 3:00 PM AltaLoma Menlo Park Great White Sharks 0 San Bruno Cobras 1 PK-Only
Final
45 Sun. 3:00 PM CapBase San Bruno Fire San Bruno Riders
U12Girls                      
46 Sat. 9:00 AM CHSL A-Millbrae Thunder 3 10 A-San Bruno Teal Seals 0 0
47 Sat. 9:00 AM Parkside A-MNB Dolphins 3 10 A-Daly City Angels 0 0
48 Sat. 10:00 AM CHSL A-Concord Heat 1 1 A-San Bruno Rangers 2 8
49 Sat. 10:00 AM Parkside  B-La Honda Red Bulls 0 4 B-San Bruno Panaderia Hernandez Kicks 0 4
50 Sat. 11:00 AM CHSL B-Pacifica Riptides 2 9 B-San Francisco Vikings Nighthawks 0 0
51 Sat. 11:00 AM Parkside B-San Bruno Cyberays 5 9 B-Brisbane Firecrackers 1 1
52 Sat. 12:00 PM CHSL A-San Bruno Teal Seals 1 1 A-MNB Dolphins 4 9
53 Sat. 1:00 PM Parkside A-San Bruno Rangers 2 9 A-Millbrae Thunder 0 0
54 Sat. 1:00 PM CHSL A-Daly City Angels 1 4 A-Concord Heat 1 4
55 Sat. 2:00 PM Parkside B-San Bruno Panaderia Hernandez Kicks 0 0 B-Pacifica Riptides 2 9
56 Sat. 2:00 PM CHSL B-San Francisco Vikings Nighthawks 1 4 B-San Bruno Cyberays 1 4
57 Sat. 3:00 PM CHSL B-Brisbane Firecrackers 0 0 B-La Honda Red Bulls 2 9
 
58 Sun. 8:00 AM CHSL B-San Francisco Vikings Nighthawks 2 5 B-San Bruno Panaderia Hernandez Kicks 2 5
59 Sun. 8:00 AM Parkside B-Brisbane Firecrackers 0 0 B-Pacifica Riptides 2 9
60 Sun. 8:00 AM AltaLoma B-San Bruno Cyberays 1 1 B-La Honda Red Bulls 5 9
61 Sun. 9:00 AM Parkside A-Millbrae Thunder 0 0 A-Concord Heat 2 9
62 Sun. 9:00 AM CHSL A-MNB Dolphins 0 0 A-San Bruno Rangers 2 9
63 Sun. 9:00 AM AltaLoma A-San Bruno Teal Seals 0 0 A-Daly City Angels 4 10
Semi
64 Sun. 12:00 PM CHSL San Bruno Rangers 2 La Honda Red Bulls 0
65 Sun. 12:00 PM Parkside MNB Dolphins 2 Pacifica Riptides 0
Consolation
66 Sun. 3:00 PM Parkside La Honda Red Bulls Pacifica Riptides
Final
67 Sun. 3:00 PM CHSL San Bruno Rangers MNB Dolphins
 

San Bruno AYSO Region 249
PO Box 581, San Bruno, CA 94066
For more information call (650) 873-AYSO (2976)