Turkey Tournament Image

 

2004 Turkey Tournament Game Results
ID Day Time Field Home Team G RC P Visiting Team G RC P
Saturday      U14 BOYS              
1 Sat 9:00 AM CapTrack San Bruno Titans 0   0 Pacifica Myrmidons 2   9
2 Sat 10:00 AM CapTrack DC Riders 1   4 Millbrae Blue 1   4
3 Sat 11:00 AM CapTrack SBL Earthquakes 0   0 San Bruno Titans 1   8
4 Sat 12:00 PM CapTrack Pacifica Myrmidons 6   9 DC Riders 1   1
5 Sat 1:00 PM CapTrack Millbrae Blue 5   10 SBL Earthquakes 0   0
Sunday                     
  Sun     Pacifica Myrmidons(Sat.Rank1) has bye.      
6 Sun 8:00 AM Burlingame Millbrae Blue 2     SBL Earthquakes 0    
7 Sun 9:00 AM Burlingame San Bruno Titans 2     DC Riders 1    
                       
  Semi                    
8 Sun 11:00 AM Burlingame Pacifica Myrmidons 4     DC Riders 0    
9 Sun 12:00 PM Burlingame Millbrae Blue 1     San Bruno Titans 0    
  Consolation                   
10 Sun 3:00 PM Burlingame DC Riders 1     San Bruno Titans 5    
  Final                    
11 Sun 2:00 PM Burlingame Pacifica Myrmidons 3     Millbrae Blue 1    
Saturday      U14 GIRLS              
12 Sat 8:00 AM CHSUB Brisbane Boomerangs 4   10 San Francisco Sparrows 0   0
13 Sat 9:00 AM CHSUB Pacifica Storm 0   4 S.F. Blues 0   4
14 Sat 10:00 AM CHSUB San Bruno Blue Thunder 0   0 HMB - Hotshots 1   8
15 Sat 11:00 AM CHSUB DC United 1   8 Millbrae Waves 0   0
16 Sat 12:00 PM CHSUB La Honda - The Bulls 0   4 Brisbane Boomerangs 0   4
17 Sat 1:00 PM CHSUB San Francisco Sparrows 0   0 Pacifica Storm 1   8
18 Sat 2:00 PM CHSUB S.F. Blues 2   5 San Bruno Blue Thunder 2   5
19 Sat 3:00 PM Burlingame HMB - Hotshots 0   4 DC United 0   4
20 Sat 3:00 PM CHSUB Millbrae Waves 3   10 La Honda - The Bulls 0   0
Sunday                     
21 Sun 8:00 AM CHSUB La Honda - The Bulls 2     San Francisco Sparrows 4    
22 Sun 9:00 AM CHSUB HMB - Hotshots 0     San Bruno Blue Thunder 3    
23 Sun 8:00 AM Westborough Pacifica Storm 3     Millbrae Waves 0    
24 Sun 9:00 AM Westborough DC United 2   PK S.F. Blues 4   PK
25 Sun 10:00 AM CHSUB Brisbane Boomerangs 3     San Francisco Sparrows 0    
  Semi                    
26 Sun 11:00 AM CHSUB San Bruno Blue Thunder 0     S.F. Blues 1    
27 Sun 12:00 PM CHSUB Brisbane Boomerangs 2     Pacifica Storm 0    
  Consolation                   
28 Sun 3:00 PM CHSUB San Bruno Blue Thunder 0     Pacifica Storm 1    
  Final                    
29 Sun 2:00 PM CHSUB S.F. Blues 2   PK Brisbane Boomerangs 4   PK
Saturday      U12 BOYS              
30 Sat 8:00 AM CapBase Pacifica Hawks 3   9 San Bruno Blue Eagle 1   1
31 Sat 9:00 AM CapBase DC International Earthquakes 1   4 Milbrae Wizards 1   4
32 Sat 9:00 AM Parkside-A San Bruno Falcons 0   4 Burlingame Wizards 0   4
33 Sat 10:00 AM Parkside-A Brisbane The Gunners 1   8 Milbrae Tidal Wave 0   0
34 Sat 11:00 AM Parkside-A San Bruno Mustangs 0   0 Pacifica Hawks 4   10
35 Sat 12:00 PM Parkside-A San Bruno Blue Eagle 1   8 DC International Earthquakes 0   0
36 Sat 1:00 PM Parkside-A Milbrae Wizards 1   8 San Bruno Falcons 0   0
37 Sat 2:00 PM Parkside-A Burlingame Wizards 1   8 Brisbane The Gunners 0   0
38 Sat 3:00 PM Parkside-A Milbrae Tidal Wave 2   8 San Bruno Mustangs 1   1
Sunday                     
39 Sun 8:00 AM CapBase DC International Earthquakes 2     San Bruno Mustangs 0    
40 Sun 9:00 AM CapBase Burlingame Wizards 3     San Bruno Falcons 1    
41 Sun 8:00 AM CapTrack San Bruno Blue Eagle 5   PK Brisbane The Gunners 4   PK
42 Sun 9:00 AM CapTrack Milbrae Wizards 2     Milbrae Tidal Wave 0    
43 Sun 10:00 AM CapBase Pacifica Hawks 2     DC International Earthquakes 0    
  Semi                    
44 Sun 11:00 AM Parkside-A Burlingame Wizards 3   PK Milbrae Wizards 4   PK
45 Sun 12:00 PM Parkside-A Pacifica Hawks 3     San Bruno Blue Eagle 4    
  Consolation                   
46 Sun 3:00 PM Parkside-A Burlingame Wizards 2   PK Pacifica Hawks 0   PK
  Final                    
47 Sun 2:00 PM Parkside-A Milbrae Wizards 3     San Bruno Blue Eagle 2    
Saturday      U12 GIRLS              
48 Sat 8:00 AM Parkside-A San Bruno Red Tasmanians 2   8 Milbrae Heart Breakers 1   1
49 Sat 8:00 AM CHSL Pacifica Riptides 2   9 Burlingame Flames 0   0
50 Sat 9:00 AM CHSL San Bruno Purple Stars 5   9 Portola Valley The Refs 2   2
51 Sat 10:00 AM CHSL Milbrae Golden Spinners 5   10 Daly City Red Sox 0   0
52 Sat 11:00 AM CHSL Pacifica Celtics 0   0 San Bruno Red Tasmanians 1   8
53 Sat 12:00 PM CHSL Milbrae Heart Breakers 0   0 Pacifica Riptides 2   9
54 Sat 1:00 PM CHSL Burlingame Flames 2   9 San Bruno Purple Stars 0   0
55 Sat 2:00 PM CHSL Portola Valley The Refs 1   1 Milbrae Golden Spinners 5   9
56 Sat 3:00 PM CHSL Daly City Red Sox 0   0 Pacifica Celtics 3   10
Sunday                     
57 Sun 8:00 AM CHSL Milbrae Heart Breakers 1     Daly City Red Sox 0    
58 Sun 9:00 AM CHSL Pacifica Riptides 7     Portola Valley The Refs 0    
59 Sun 8:00 AM Parkside-A Pacifica Celtics 1     Burlingame Flames 3   PK
60 Sun 9:00 AM Parkside-A San Bruno Red Tasmanians 1     San Bruno Purple Stars 0    
61 Sun 10:00 AM Parkside-A Milbrae Golden Spinners 2     Milbrae Heart Breakers 1    
  Semi                    
62 Sun 11:00 AM CHSL Pacifica Riptides 4     San Bruno Red Tasmanians 0    
63 Sun 12:00 PM CHSL Milbrae Golden Spinners 3     Burlingame Flames 0    
  Consolation                   
64 Sun 3:00 PM CHSL San Bruno Red Tasmanians 0     Burlingame Flames 2    
  Final                    
65 Sun 2:00 PM CHSL Pacifica Riptides 5     Milbrae Golden Spinners 1    
 

San Bruno AYSO Region 249
PO Box 581, San Bruno, CA 94066
For more information call (650) 873-AYSO (2976)